Poistenie nehnuteľnosti

Ak vlastnite rodinný dom, alebo byt je dôležité myslieť aj na jeho zabezpečenie pre prípad nečakaných a nepríjemných udalostí ako živel, vandalizmus, krádež, voda z vodovodných zariadení a iné nepredvídateľné udalosti, ktoré Vám narobia starosti a môžu ovplyvniť Vaše financie. Krytie takýchto škôd si môžete zabezpečiť kvalitným poistením Vášho majetku a zodpovednosti za škodu tretím osobám, napr. vytopením suseda, po prasknutom ventile, alebo vytečením práčky, alebo či už škodu spôsobí Vaše dieťa, hrajúce sa vonku s loptou, ako aj iné škody v občianskom živote.

Poisťovne na Slovenskom poistnom trhu ponúkajú takéto poistenie rodinných domov, bytov, rekreačných chát, či stavieb v rôznych variantoch aj s poistením ich príslušenstva, teda poistením domácností.

Nemáte poistený svoj rodinný dom, byt, alebo chatu ?

Ak hľadáte kvalitné poistenie a nechcete platiť zbytočne naviac, poraďte sa s nami, ako s odborníkmi o možnostiach poistenia Vášho majetku Pôsobíme na poistnom trhu od roku 2004 a vieme Vám nájsť a navrhnúť pre Vás to najlepšie poistenie, tak, aby zohľadňoval Vaše priania a potreby a aby bol zachovaný pomer cena / služba.

Poistenie domu, bytu, chaty poskytuje ochranu Vám a Vášmu bývaniu a nahradí škody vzniknuté na Vašom poistenom majetku hnuteľnom aj nehnuteľnom, ako aj za škody zo zodpovednosti členov Vašej domácnosti, preto podcenenie poistenia sa nevypláca.

Ak máte poistenie staršie viac, ako 10 rokov, je lepšie prekonzultovať možnosti s odborníkom, nakoľko sa za ten čas zmenili podmienky poisťovní, ako aj pomery a ceny tovaru a služieb v spoločnosti a môžete tak predísť sklamaniu z nevýhodného poistného plnenia poistnej udalosti zo starej poistnej zmluvy.

Radi Vám pomôžeme s výberom poistenia Vášho majetku a zodpovednosti

 

V prípade potreby konzultácie, porady, alebo záujmu o získanie informácií, nás kontaktujte na našich kontaktných tel. číslach, mailoch, alebo obchodných priestoroch.
Váš poisťovací poradca AR Slovakia